Generali Poisťovňa, a.s.

10

Silná poisťovňa

Generali Poisťovňa, a.s. patrí do prvej trojky najsilnejších poisťovní na slovenskom trhu. Je súčasťou jednej z najväčších poisťovacích skupín v strednej a východnej Európe – Generali PPF Holding, vďaka čomu môžu jej klienti využívať výhody vyplývajúce zo silného medzinárodného zázemia.

Prvotriedne služby a servis

V poisťovni Generali sú prvoradé služby pre klienta. Neustále zavádza najmodernejšie systémy a stavia na profesionalite a odbornosti zamestnancov, aby svojim klientom mohla poskytnúť maximálny komfort a prvotriedny servis – od kvalitného poistného poradenstva, cez manažment poistky, až po rýchlu likvidáciu poistných udalostí.

Prostredníctvom Kontaktného centra je svojim klientom k dispozícii kedykoľvek ju potrebujú – 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Poradí, ako postupovať, ak nastane poistná udalosť, prípadne zorganizuje pomoc a pomôže napraviť škody.

Kvalitné produkty

Produkty Generali Poisťovňa, a.s. sa pravidelne umiestňujú na popredných miestach v prestížnych súťažiach poisťovní a finančných inštitúcií. Klienti si môžu vybrať zo širokej ponuky kvalitných produktov poistenia vozidiel, domácnosti, domu či bytu, cestovného, životného a úrazového poistenia, ako aj individuálnych poistných riešení pre podnikateľov.

Poisťovňa Generali tiež pomáha všade tam, kde ide o dobrú vec. Preto je už dlhodobo stabilným partnerom kultúrnych podujatí, ako aj športových a charitatívnych projektov na Slovensku.