Aktuality

Pri výtlkoch je možné využiť poistenie zodpovednosti za škodu správcu cesty

Tlačová správa Generali Slovensko, 2.5.2013 - Poisťovňa Generali Slovensko eviduje v tomto roku v súvislosti s výtlkmi prvé škody z poistenia zodpovednosti za škodu správcu komunikácie. Z dôvodu slabého povedomia verejnosti o tomto type poistenia boli doteraz uvedené škody hlásené poisťovni len veľmi zriedka.

Celý článok

Život výtlku: sledovať históriu jednotlivých výtlkov je zaujímavé aj prínosné

Trojročné pôsobenie projektu Výtlky v Českej republike ukazuje na celú radu jeho prínosov. Jedným z kladných aspektov projektu Výtlky.sk je možnosť sledovať cestné úseky, ktoré sú v dezolátnom stave, alebo jednotlivé výtlky v priebehu času.

Celý článok

Novinky na webe Výtlky.sk pre ročník 2013

Dali sme si záležať! Vyladili sme portál Výtlky.sk tak, aby bol čo najpríjemnejší na používanie. Aké nové funkcie sme pre vás pripravili na začiatok ročníku 2013? A kde napríklad môžete nahlásiť chyby objavené na webe Výtlky.sk alebo v mobilných aplikáciach?

Celý článok

Naše múdre aplikácie pre mobilné telefóny

Aby sme vám zjednodušili monitorovanie výtlkov na cestách, pripravili sme pre vás mobilné aplikácie Výtlky.sk pre operačné systémy iOS a Android. V týchto dňoch sa pracuje tiež na vývoji mobilnej aplikácie Výtlky.sk pre Windows 8.

Celý článok

Prečo a ako sa stať výtlkárom

Staňte sa výtlkárom a pomôžte zlepšovať stav slovenských ciest na miestach, ktoré vás najviac trápia!

Celý článok