Aktuality

6 rád, ako sa správať, keď sa stretnete s výtlkmi a jamami

6 tipov, ako sa správať, keď sa pred vami na ceste náhle objaví výtlk či väčšie jama, si vrátane praktických ukážok prehliadnite vo videu SuperDrive.sk.

Celý článok

V Litvě vsádzajú na nadsázku. Na výtlky upozorňujú sériou fotiek

Profesionálni fotografi Arturas Artiusenka a Eurika Balciute vytvorili s kreativnou skupinou priateľov Ž999 vtipnú sériu fotografií výtlkou z mesta Kaunas v Litve. Zvolili nadsádzku a vtip ako spôsob, ako upozorniť na zlý stav miestnych ciest. Ich hlavný cieľ je rovnaký ako cieľ portálu Výtlky.sk – dosiahnuť čoskoro opravu rozbitých ciest.
 

Celý článok

Zima sa blíži! Pomôžte nám s aktualizáciou stavu výtlkov

Ako cesty zapadajú prvým snehom, radi by sme vás požiadali o pomoc. Prosíme, skontrolujte stav výtlkov vo svojom okolí. Zhoršili sa? Dostali od cestárov záplaty či úplne nový asfaltový povrch?

S koncom roka zisťujeme, koľko z nahlásených výtlkov je skutočne opravené. Pomôžte nám v tom! Upravte stav výtlkov, prípadne nahrajte aktuálne fotky.

Celý článok

Návod prečo a ako kontrolovať výtlky: Sledujte na cestách „svoje“ výtlky a zachytávajte ich aktuálny stav

Portál Výtlky.sk umožňuje dynamicky zachytiť vývoj jednotlivých výtlkov a cestných úsekov. Využite túto jedinečnú príležitosť a sledujte výtlky, okolo ktorých pravidelne jazdíte do práce, do školy alebo na chalupu. Pomôžete nám tak evidovať výtlky v priebehu času a zlepšovať stav našich ciest.

Celý článok

Výtlky.sk našli Najhoršiu dieru na Slovensku

[Tlačová správa, 4.7.2013] - S podporou poisťovne Generali Slovensko ako aj slovenských motoristov sa unikátnemu portálu Výtlky.sk podarilo už za 3 mesiace prevádzky zmapovať približne 700 cestných úsekov s nebezpečnými výtlkmi. Motoristi v hlasovaní rozhodli, že Najhoršou dierou na Slovensku roku 2013 sa stáva cesta číslo II/527 pri obci Slovenské Ďarmoty. Netradičná anketa o Najhoršiu dieru v republike tak pozná svojho historicky prvého „víťaza“.

Celý článok